Ez a hirdetés legalább 60 napja nem frissült, érdeklődj a hirdetőnél, hogy aktuális-e még.
eladó

Gyári állás Ausztriában

525.000 Ft
Értékesítés:
Eladó

Gyári segédmunkás

Elvárások:
• Tapasztalat előnyt jelenthet
• Kézügyesség
• Csapatszellem
• Önálló, precíz munkavégzés
• Túlórára való hajlandóság
• Jó fizikai állapot, terhelhetőség
• Hajlandóság a több műszakos munkára

Feladatok:
• Általános termelési támogató tevékenységek
• Csomagolási tevékenységek

Amit nyújt az osztrák munkáltató:
• Osztrák kollektív munkaszerződés (azaz osztrák biztosítás, bejelentés)
• Hosszú távú munkalehetőség
• Fizetés nettó 1600 EUR/hó +műszakpótlékok+ túlórabér
• Osztrák munkáltató által biztosított és fizetett szállás+ étkezés
• + 13.14. havi munkabér

További információk, jelentkezés az alábbi elérhetőségünkön
Hívhatóak vagyunk: Hétfőtől- Csütörtökig: 9-15 óra között, Pénteken: 9-12 óra között.

Feltöltve: 2021 június 24., 13:09
Frissítve:
2021 június 24., 13:09
397
hirdetés
Azonosító: 98wxv6
525.000 Ft
hirdetés

Soha ne utalj előre pénzt, ha nem ismered az eladót!
Legjobb, ha mindig személyesen intézed az adásvételt, valami forgalmas helyen ahova ne egyedül menj, célszerű magaddal vinni barátodat is.
Ha bárhol szabálytalanságot, visszaélést észlelsz az oldalon, használd a "hirdetés jelentése" gombot!