Ez a hirdetés legalább 60 napja nem frissült, érdeklődj a hirdetőnél, hogy aktuális-e még.
eladó

Értékesítő álláslehetőség Dabason

500.000 Ft
Értékesítés:
Eladó
A Steel-Transz Kft. acél áruk gyártásával, kis-és nagykereskedelmével foglalkozó cég, amely 25 éves szakmai múlttal rendelkezik. A folyamatos fejlődésnek és a megnövekedett megbízásainknak köszönhetően, meglévő csapatunk bővítése miatt
ÉRTÉKESÍTŐ
munkatársat keresünk!
Feladatok:
- Árlisták formázása, kiküldése
- Árajánlatok kezelése SAP rendszerben vagy e-mailen
- Folyamatos telefonos kapcsolattartás
- Megrendelési folyamatok intézése
- Megrendelések fuvarba szervezése, egyeztetés a fuvarszervezőkkel
- Reklamáció kezelés
- Partnerekkel való teljeskörű együttműködés, megfelelő kapcsolat kialakítása
- Új partnerekkel való kapcsolatfelvétel

Elvárások:
- Középfokú végzettség
- Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
- Jó kommunikációs és kapcsolatteremtési készség

Előny:
- Angol vagy német nyelvismeret
- Dabasi vagy környékbeli lakhely

Amit tudunk ígérni:
- Versenyképes fizetés,
- Teljesítményarányos bónusz,
- Fejlődő, dinamikus csapat,
- Stabil, megbízható cég, hosszútávú munkalehetőség,
- Ingyenes sportolási lehetőség,
- Ingyenes kávé, gyümölcs.

Munkavégzés helye: 2371 Dabas
Amennyiben felkeltettük érdeklődésed és szeretnél a csapatunk tagja lenni, küldd el fényképes önéletrajzodat az allas@steeltransz.hu e-mail címre vagy érdeklődj telefonon +36 20 348 3695 számon!
Feltöltve: 2022 november 10., 09:44
Frissítve:
2022 november 10., 09:44
250
hirdetés
Azonosító: 1jswpk
500.000 Ft
hirdetés

Soha ne utalj előre pénzt, ha nem ismered az eladót!
Legjobb, ha mindig személyesen intézed az adásvételt, valami forgalmas helyen ahova ne egyedül menj, célszerű magaddal vinni barátodat is.
Ha bárhol szabálytalanságot, visszaélést észlelsz az oldalon, használd a "hirdetés jelentése" gombot!